lazensky_voucher_4000_kc_statni_poukaz - QUICK MAGAZÍN | TIŠTĚNÝ ČASOPIS | Aktuality | Zdraví | Trendy | Historie | Právo | Ekonomika | Politika | www.quick-magazin.cz

QUICK MAGAZÍN - LIVE VYSÍLÁNÍ
Aktuality     Zdraví     Trendy     Právo     Ekonomika     Politika     Gastronomie     Eshop     LIVE
Přejít na obsah

VOUCHER
sleva na lázeňský pobyt
4 000 KčAKTUALITA PRO ROK 2021

4 000 Kč | PŘÍSPĚVEK NA LÁZNĚ | VOUCHER


Slevový voucher do lázní v hodnotě 4 tisíc korun je již ke stažení a vyplnění na stránkách www.kudyznudy.cz

Po zarezervování vašeho ubytování si můžete kdykoliv stáhnout a vytvořit voucher a uplatnit slevu, třeba i na recepci před placením vašeho pobytu a procedur.

⚠️ Vždy však musí být splněna podmínka pobytu (6 po sobě jdoucích nocí a 5 procedur).

Na jeden pobyt může osoba využít pouze jeden voucher.

Program, do kterého se nyní již přihlásily tři čtvrtiny poskytovatelů lázeňských služeb, bude v platnosti do 31. 12. 2021.

O poukazy si mohou požádat všechny osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území ČR, které jsou účastníky veřejného zdravotního pojištění v ČR, tedy včetně našich seniorů. Plátcem pojistného za zdravotní pojištění je totiž v případě důchodců stát. Myslíme tedy opravdu na všechny. Na vouchery jsme zatím vyčlenili jednu miliardu korun. V případě potřeby budeme jednat o navýšení částky,“ říká ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová.

🔴 Pokud kód nedorazí, je nutné nejdříve zkontrolovat filtr, který zachycuje spam či jiné nevyžádané emaily.
Email s voucherem je totiž rozesílán z adresy státní agentury CzechTourism no-reply@kudyznudy.cz.

🔴 Pokud email nebyl zachycen filtry, zkuste si prosím vygenerovat další voucher.

🔴 Pokud ani to nebude fungovat, prosím kontaktujte informační linku MMR na info@mmr.cz.

Státem podporované vouchery bude možné uplatnit u poskytovatelů lázeňské léčebně rehabilitační péče. Preventivně léčebný lázeňský pobyt by měl motivovat lidi k péči o zdraví, měl by přispět k prevenci zdraví a umožnit občanům alespoň ve zkrácené podobě vyzkoušet, jak probíhá lázeňská léčebně rehabilitační péče v našich lázních.

Během týdenního pobytu by měli návštěvníci zpravidla absolvovat konzultaci s lékařem, který jim doporučí minimálně 5 terapeutických procedur, které patří do oficiálního seznamu procedur používaných při lázeňské léčebně rehabilitační péče hrazené z prostředků veřejného zdravotního pojištění.

MMR připravilo tento postup:

1) Zákazník navštíví web kudyznudy.cz a vygeneruje si slevový voucher (nejlépe na konkrétní lázeňské zařízení). Ten bude zaslán na e-mail. Zákazník si jej může vytisknout, nebo stačí jej mít v telefonu.

2) Zákazník zavolá do vybraných lázní a zarezervuje si pobyt. Součásti rezervace bude předání kódu slevového kupónu (AS3K-K3J2). V případě rezervace online je potřeba tento kód přidat například do poznámky k rezervaci.

3) Zaměstnanec lázní při ověřování rezervace v systému lazne2021.cz vloží kód slevového kupónu do našeho webového portálu, čímž dojde k ověření jeho platnosti. Následně tento kupón označí za „Rezervovaný“.

4) Portál porovná kód kupónu s vydanými vouchery a provede validaci (zda existuje, případně zda není rezervovaný, nebo použitý při jiné rezervaci).

5) Zaměstnanec lázní po ukončení pobytu označí rezervovaný kupón za „Použitý“ a do přílohy k němu nahraje případné dokumenty např. fakturu pro potřeby vyúčtování.

6) Zákazníkovi bude částka 4.000 Kč odečtena z platby s ukončením pobytu a potvrzením o splnění podmínek (6 nocí, 5 procedur).


🔹Přehled zařízení, kde je možné uplatit slevový voucher na lázeňský pobyt 2021:

🔹Zde získáte slevový voucher na 6 nocí a 5 procedur ve vybraných léčebných lázeňských zařízeních:

zdroj: Ministerstvo pro místní rozvoj, TZ
vloženo: 01.07.2020
poslední aktualizace: 11.04.2021
Návrat na obsah